טיפים לקידום אתרים

מאת  |

איך מקדמים אתר

 

החלטתם לקדם את אתרכם? קחו בחשבון שנכון לבצע עבודה מקצועית, הן בתוך האתר והן מחוצה לו, בין היתר באמצעות החלפת קישורים. כדי לסייע לכם בקידום האתר, הרשו לנו להציג טיפים חשובים שבהחלט יכולים לתרום לכם בביצוע הקידום ובעיקר אם אתם בתחילת דרככם.

 

אינדוקס אתר –יש שחושבים כי על מנת לאנדקס אתר ולקדם אותו ברשת, מספיקה הגשת בקשה, אך הלכה למעשה הדרך הטובה ביותר היא באמצעות אופטימיזציית תוכן ותגיות באתר והוצאת לינק מאתר איכותי שאונדקס וקודם ברשת.

 

תוכן – תוכן הוא אולי הפרמטר החשוב ביותר בתהליך קידום האתר ובכלל. התוכן משתלב במספר מישורים בתהליך הקידום ובנהם הזנת תוכן לאתר עצמו, תוכן כפלטפורמה להחלפת קישורים ועוד. אם התוכן שלכם באתר אינו משתנה בתדירות גבוהה, מומלץ להזין בבלוג האתר תכנים על בסיס קבוע. על התוכן להיות ייחודי ומקורי - דהיינו לא מועתק בשום מחיר. ככל שתזינו תוכן איכותי יותר, כך הרובוטים של מנועי החיפוש יכירו את האתר שלכם טוב יותר וידרגו אותו במיקום גבוה יותר.

 

קישורים – טיפים לקידום אתרים יש בשפע, אך בבואכם לקדם אתר קחו בחשבון את החלפת הקישורים. בניית קישורים מאתרים חיצוניים אל אתרכם יתרום רבות לקידום האתר, אך זאת בתנאי שאתם מוציאים קישור מאתר איכותי (לפחות כמו איכות האתר שלכם אם לא מעבר לכך). קחו בחשבון שלעיתים לינק אחד מאתר איכותי שווה הרבה יותר מעשר לינקים מאתרים בעלי איכות ירודה.

 

עיצוב – עיצוב האתר חשוב מאוד לנראות האתר, אך בבואכם לשכור את שרותיו של המעצב, הקפידו לבחור בכזה שמכיר היטב את שיקולי ה- SEO. מעצב שאינו בקיא בכללי ה- SEO , עלול לגרום לנזק ברמת קידום האתר או האינדוקס שלו ולהיפך.

 

תמונות – בכל תמונה אותה אתם מוסיפים לאתר, הוסיפו את ערכי החיפוש המשויכים לה (מילות המפתח).

 

מילות המפתח – לאחר שקבעתם מהם הערכים אותם אתם רוצים לקדם, חשוב שתקפידו לשלבם בצורה פרופורציונאלית והומוגנית בטקסט, אחרת אתם מסתכנים בהצפה. הצפת מילות מפתח בטקסט עלולה להוריד את חשיבות הדף בעיני הרובוטים של מנועי החיפוש ולפגום בקידום האתר.

 

לסיכום – טיפים לקידום אתרים יש תמיד ולא מעט, אך בבואכם לקדם אתר באופן הטוב ביותר, כמו גם המקצועי ביותר, יש להקפיד ולהתעדכן במתרחש בתחום ולפעול בהתאם להמלצות המוענקות לכם ע"י מובילי דעה בתחום. הקפידו ללמוד בכל הזדמנות דברים חדשים הקשורים לקידום אך רק מאתרים אמינים המעבירים מידע אמין. רוצים לקבל עוד מידע רב על קידום אתרים בחינם? עברו על המאמרים והמדריכים שאנו מעלים באתר

 

 

 

נקרא 25598 פעמים שונה ב 12 ינו
תן ציון למדריך זה
(1 Vote)

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין