עבודה עם דוחות מותאמים אישית יכולה להקל עליכם את העבודה במערכת Google Analytics. דוח מותאם אישית יכול להציג את כל הנתונים שאתם צריכים במקום אחד ללא הצורך לאסוף אותם מתוך דוחות שונים הקיימים במערכת.

 

יצירת דוח מותאם אישית במערכת Google Analytics

 

כדי ליצור דוח מותאם אישית במערכת Google Analytics יש לעבוד על פי השלבים הבאים:

 

1.      התחברו לחשבון שלכם באמצעות שם המשתמש והסיסמה.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס


2.      לחצו על כפתור Custom Reporting  בחלק העליון במערכת.


דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

3.      לחצו על כפתור +New Custom Report.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

4.      הגדירו שם לדוח הכולל ולדוח הנתונים הספציפי. במידה ואתם מעוניינים ליצור כמה דוחות פרטניים תחת הדוח הכולל תוכלו ללחוץ בכל שלב על   +add report tab ולבצע את תהליך מילוי הפרטים כמה פעמים.


דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

5.      בשלב זה יש להגדיר את הפרמטרים לפיהם יוצג הדוח. לחצו על +add metric והגדירו את הפרמטר על פיו יסוננו התוצאות שיוצגו בדוח. תוכלו לבחור בפרמטרים רבים כמו: כניסות מקידום אורגני, מבקרים חדשים, הפניות או זמן שהייה בעמוד. כדי להוסיף עוד פרמטר, פשוטוט לחצו על +add metric כמה פעמים.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

6.      עכשיו בחרו את הפרמטר שעל פיו תוצג התפלגות הנתונים.

טיפ: דרך טובה להשתמש בנתונים היא להציג מידע רק לגבי חיפושים אורגניים ולמיין אותו לפי ערים. דוח זה יהיה יעיל לשיבוץ של מודעות פרסומת לסניף ספציפי בעמודי הנחיתה של המשתמשים המגיעים מתוצאות אורגניות לקידום אורגני ובכך תקדמו את המכירות.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

7.      במידה ואתם מעוניינים לכלול או לא לכלול פרטים ספציפיים, תוכלו להשתמש באפשרות Filters. לחצו על כפתור+Add Filter  ובחרו בפרמטר ספציפי מתוך הרשימה. במידה ותהיו מעוניינים להוסיף פילטר כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור +Add filter.

8.      לאחר שסיימתם לחצו על כפתור Save  כדי לשמור את הדוח.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס


9.      כדי לצפות בדוחות שבניתם כל שעליכם לעשות הוא להתחבר אל מערכת Google Analytics  וללחוץ על כפתור Custom Reports בחלק העליון במסך הראשי. בתפריט הצדדי יוצגו רשימת הדוחות שיצרתם. בחירה באחד מהם תציג את הנתונים בדומה לכל הדוחות הקיימים במערכת באופן רגיל.

 

דוח מותאם אישית באנליטיקס

 

 

 

נקרא 2649 פעמים שונה ב 05 מרס
תן ציון למדריך זה
(1 Vote)

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין