כלים לקידום אתרים

מאת  |

כלים לקידום אתרים

במדריך זה נתמקד בנושא כלים לקידום אתרים באמצעות מערכות מקצועיות בתשלום. המערכות אותן נציג משמשות לקבלת אינפורמציה וניתוח של נתונים אודות האתר שלכם כולל השוואה ומידע אודות האתרים המתחרים. סקירה של כלי קידום אתרים חינמיים יופיעו במדריך הבא.


1. www.ahrefs.com


אתר פשוט לשימוש ובו כל מה שצריך לעשות הוא להעתיק את הקישור לדף אותו אתם מעוניינים לנתח.

 

 

 

 

באתר טבלאות שמציגות את מספר ואופי הקישורים החדשים/נכנסים שהגיעו לאתר, עורכת סטטיסטיקות מהיכן הופנו ובודקת כמה קישורים אבדו. המידע מתעדכן מידי 15 דקות ובגרסה החינמית התוצאות יציגו חמישה קישורים בלבד, כך שבכדי לקבל את המידע המלא, יש לרכוש את המידע בתשלום.

 

2. www.opensiteexplorer.org


בדומה למערכת הקודמת, גם זה הוא כלי קידום אתרים יחסית פשוט הכולל מנוע חיפוש לקישורים. לאחר שתעתיקו את הקישור לדף המבוקש, תקבלו מידע מעודכן אודות קישורים נכנסים/פנימיים לעמוד, נתוני שגיאות ויינתן לו ציון כולל על פי כל אותם משתנים. 

 

 

 

 

3. www.zefo.co.il


מערכת אלגוריתמים המציעה סט כלים גדול של כלים לקידום אתרים באמצעות ניתוח מפורט. היתרונות הגדולים של המערכת הם שהממשק הוא נוח ואינטואיטיבי להפעלה, הדו"חות מותאמים לעבודה בתוכנת וורד והדפסה כקובץ PDF והכי חשוב – זוהי מערכת דוברת עברית. ניתן להריץ דו"ח שגיאות ואופטימיזציה, כמו גם לחפש מילים מובילות ולהשוות את כל אותם נתונים לאורך זמן.

 

 

 

 

4. tools.iseo.co.il

 

 

 


כלי קידום אתרים חשוב, במיוחד אם אתם מאלה שאוהבים לעבוד מכל מקום, מאחר ולחברת iseo יש אפליקציה מתקדמת לטלפון הנייד (בעלות של כ-3 ₪) שמתעדכנת באופן תדיר.
באפליקציה ניתן גם להשוות בין המשתנים לאורך זמן והמערכת המלאה מאפשרת לבחון מקרוב תוצאות כלים לקידום אתרים כמו אופטימיזציה, היתרון התחרותי של האתר וכמובן, מחקר מילות מפתח מתקדם של עד 50,000 מילים!

 

 

 

 

5. www.rabbitseo.com


היתרון הגדול היא היכולת לנהל עשרות פרויקטים במקביל וליישם אותם על מספר גדול של לינקים. המערכת מאפשרת גם כניסה מבוקרת של משתמשים אחרים, לדוגמא לקוחות, על מנת שיוכלו לראות את המידע בלייב. כלי קידום אתרים מרכזי הוא כמובן, מאמרים ולכן, המערכת מאפשרת להעלות לאתר מאות מאמרים ולקבוע את מועד הפרסום שלהם בלחיצת כפתור. האתר מאפשר ניסיון של 7 ימים חינם.

 

 

 

6. www.majesticseo.com


בכל הנוגע לניהול כלים לקידום אתרים זהו אחד האתרים המובילים. יש לו את בסיס הנתונים הגדול ביותר בעולם ולכן, מבחינת השוואת אתרים הוא כנראה הטוב ביותר. זהו כלי קידום אתרים מתקדם ולכן, הוא מתאים למי שיש רקע רחב בתחום ויכול לעשות שימוש במאות המדדים שהמערכת מציעה. מבחינת חידושים, כמעט מידי חודש האתר מתעדכן בפיצ'רים משופרים, כמו ה- Trust שמדרג את רמת האמון של אתרים המשפיעים על אתרים שכנים (בדומה לזה של גוגל, אך מהיר ויעיל יותר) ומדד ה-Citation שמדרג את האתר בהתאם לכמות העמודים שמפנים אליו.

 

 

 

 

במדריך זה סקרנו מערכות מובילות בתחום הניהול של מגוון כלים לקידום אתרים. התוכנות המתקדמות מאפשרות ניתוח מדוקדק של האתר ומתחריו ומייעלת את השימוש באותם כלים. במדריך הבא נציג בפניכם מערכות המתמחות באדמיניסטרציה של כלי קידום אתרים ועושות זאת ללא תשלום.

 

נקרא 5162 פעמים שונה ב 28 אפר
תן ציון למדריך זה
(2 votes)

3 תגובות

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין