התוספים החברתיים של פייסבוק

מאת  |

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

אתר אינטרנט ועמוד עסקי בfacebook הם שניים מכלי השיווק החזקים ביותר הזמינים היום עבור כל בעל עסק. בכדי לשלב בין שני כלים אלו, יצרו ב-Facebook אתSocial Plugin . מדובר בתוסף חברתיהמאפשר למשתמש לבצע מגוון פעולות הקשורות לעמודים עסקיים ב-Facebook ישירות מתוך אתרי האינטרנט השייכים לחברה ולהיפך.

 

הרעיון שעומד מאחורי Social Plugins הוא טשטוש הגבול בין אתר האינטרנט של העסק לבין הפרופיל העסקי שלו. המשתמשים יכולים לעשות לייק לעמוד העסקי ב-Facebook ישירות מתוך האתר ומנגד יכולים המשתמשים להתחבר אל אתר האינטרנט של העסק על ידי שימוש בפרופיל ה-Facebook שלהם.

 

רשימת התוספים המלאה מוצגת בכתובת https://developers.facebook.com/plugins. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בתוסף שתרצו, למלא את הפרמטרים הדרושים ולהדביק את הקוד שיופק בדף בו תרצו לשלב את התוסף.

 

בין רשימת התוספים תוכלו למצוא את התוספים הנפוצים ביותר הנמצאים כיום כמעט בכל אתר:

 

 

Like Button

 

שימוש בתוסף LikeButton יאפשר למשתמשים המבקרים באתר לבצע LIKE לכל כתובת שנבחר. התראה על ביצוע ה LIKE תופיע בפרופיל האישי של המשתמש.

 

 

כדי להוסיף את התוסף גלשו לעמוד התוסף בכתובת https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/likeבחלון שמוצג לפניכם הגדירו את הכתובת לה ישמש כפתור ה-Like , בחרו את הכתובת והגודל של התוסף, סכמת הצבעים והגופן ובסיום לחצו על כפתור Get Code

 

 

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

המערכת תיצור את הקוד. גשו אל העמוד בו תרצו לשלב את כפתור ה-Like והדביקו אותו שם.

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

Subscribe Button

 

שימוש בתוסף Subscribe Button יאפשר למשתמשים להירשם כמנויים על העמוד העסקי בFacebook- ולקבל עדכונים והתראות על כל פעולה שמבוצעת בעמוד העסקי.

 

את התוסף אפשר למצוא בעמוד התוסף https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/subscribe. בחלון ההגדרות הגדירו את הפרמטרים השונים על פי הצורך: כתובת העמוד לה ירשם המשתמש כשילחץ על כפתור הSubscribe-, סגנון העיצוב של הכפתור וגודל וגופן. בנוסף תוכלו לבחור האם להציג את תמונותיהם של משתמשים נוספים המנויים לאותו עמוד עסקי. לאחר שהגדרתם את הפרמטרים לחצו על כפתור Get Code.

 

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

גם כאן המערכת תיצור את הקוד. גשו אל העמוד בו תרצו לשלב את כפתור ה-Subscribe והדביקו אותו שם.

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

Comments

 

שימוש בתוסף Commentsמאפשר למשתמשים לפרסם תגובות על חלקים שונים באתרהאינטרנט, כאשר התגובות מתפרסמות באתר עצמו וגם בפרופיל האישי של המשתמשים.

 

 

את התוסף Comments תמצאו בכתובת https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/comments/. בחלון ההגדרות הגדירו את הפרמטרים השונים על פי הצורך: הכתובת לה יתייחסו תגובות המשתמשים, כמות הפוסטים שיוצגו, גודל וסכמת הצבעים. בסיום לחצו על כפתור Get Code. 

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

 

בדומה לשאר התוספים גם כאן יופיע קוד ההטמעה של התוסף שנוצר לפי ההגדרות. העתיקו אותו והדביקו אותו בעמודים שבהם אתם מעוניינים להציג את התוסף. 

 

תוספים חברתיים של פייסבוק

 

לסיכום – אין צורך לשלם למתכנתים מוכשרים רק כדי ליצור חיבור בין הפרופיל העסקי שלכם ב-Facebook לבין אתר האינטרנט של העסק. Facebook נותנת לנו את כל האפשרויות בחינם, בקלות ובמהירות. כל מה שעליכם לעשות הוא לשלב את התוספים החברתיים של Facebook באתר האינטרנט שלכם.

 

נקרא 4146 פעמים שונה ב 05 מרס
תן ציון למדריך זה
(2 votes)

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין