Seone

Seone

חברת SEONE קמה מתוך מטרה וחזון להקים שירות קידום ושיווק באינטרנט ברמה הגבוה ביותר. החברה מספקת ללקוחותיה שירותי קידום אתרים וייעוץ בהתאמת אתרים למנועי החיפוש, תוך שימת דגש על אמינות ושרותיות חסרת פשרות לכל לקוח. תחומי פעילותינו מתמקדים במתן שירותים מלאים בכל אפיקי השיווק באינטרנט: בניית אסטרטגיה שיווקית, שירותי PPC, שיווק ברשתות חברתיות, קידום אורגני במנועי חיפוש, ניהול קמפיינים פרסומיים וקידום אתרים באינטרנט הסלולרי.

כתובת אתר: http://www.seone.co.il

reputation-management

 

 

 

מקום ראשון אליו אנשים פונים על מנת לקבל מידע אודות שירות או אדם הנו הרשת האינטרנטית. ההליך פשוט ומהיר, כל שיש זה להקליד מה מחפשים ובן רגע מקבלים מידע מקיף. לצד היתרון הגדול שבכך גם יש לקחת בחשבון שלעיתים מדובר בנזק ממשי עבור מושא החיפוש וזאת כי הרבה פעמים לא אותו אדם הוא הצד שהפיץ את החומר, אנשים לא חשבו קדימה כאשר פרסמו דבר מה בעל נפח בעייתי, או שצד שני בעל כוונות זדון הוא זה שעומד מאחורי הזנת המידע ומכאן שבקלות ניתן לייצר רושם שלילי שלא ניתן להעלים כ"כ בקלות.
 
יש מה לעשות
יש לקחת בחשבון שבעוד שחדשות שמתפרסמות בעיתונים עשויות להישכח די במהירות, הרי כאשר מדובר על פרסום ברשת הוא עשוי להישאר שם לצמיתות. כולנו יודעים כיצד ניתן להטמיע מידע ברשת אך רובינו לא יודעים כיצד ניתן להסירו. כיוון שמידע שלילי בקלות עשוי להזיק, (בעת השגת משרה, השפעה על מעריצים וכדומה), טוב לדעת שיש מה לעשות בנידון- אך הוא מצריך עזרה מקצועית.
 
קהל יעד
אין סוף לאנשים שעשויים לדרוש בשירותי ניהול מוניטין ברשת. אלו יכולים להיות אנשי עסקים, אנשי ציבור ידועים, ארגונים, חברות מסחריות, מגוון ידוענים, אמנים ועוד. כלומר כל מי שיודע שמידע שלילי עשוי להתגלות עליו ומבקש לתקן זאת, יפעל בחוכמה אם יפנה אל גוף מקצועי שיודע להיפטר ממידע בעיתי ולהציף במקומו מידע חיובי.
 
כיצד מנתבים מוניטין ברשת?
יש להבין שלא ניתן לשחד את גוגל למחוק מידע מסוים, אך יש דברים אחרים שכן ניתן לעשות. במה מדובר? ובכן ניתן לוודא שמידע בעייתי לא יופיע בדפי החיפוש הראשונים כלומר ניתן "לקבור" אותו בעומק הדפים. יש לוודא שקיים מידע חיובי ומחמיא על אותו לקוח ולדאוג לכך שהוא יופיע בתוצאות החיפוש הראשונות.  אם אין מידע חיובי יש לדעת כיצד לייצר מידע שכזה באופן המחמיא ביותר. בנוסף גם חשוב להבין  שמדובר על קידום אתרים בעלי מידע חיובי, כך שללא ספק מדובר בעבודה שנערכת בשני מישורים ועל כן כאשר בוחרים  בגוף מקצועי עבור המשימה יש לעבור על שני ההיבטים.
 
בחירה מושכלת
לבסוף יש לזכור שגוגל אינו פקח אמינות ובעצם מציג כל סוג של מידע שמטמיעים בו. עובדה זו עשויה לא פעם להזיק ולגרום לתחושת מועקה ועל כן כ"כ משמח וחשוב לדעת שכן יש מה לעשות, שיש מי שיתקן את המעוות. יש לדעת שאין להמר על כל חברת ניהול מוניטין ברשת אלא יש ללכת על בטוח כיוון שמדובר על המוניטין שלכם, על שמכם הטוב ועל סיכויי ההצלחה שלכם. על כן למרות שהמשימה עשויה להיראות כפשוטה יש לקחת בחשבון שהיא דורשת ניסיון עשיר, מקצועיות ויכולת לבצע כהלכה את שני ההיבטים.

 

 

26 פבר

Universal Analytics

פורסם בקטגוריה גוגל אנליטיקס

האם גם אתם משתמשים בגוגל אנליטיקס לצורך החלטות הקשורות לאתר האינטרנט שלכם ולהחלטות הקידום, השיווק והפרסום שלכם? סביר להניח שכן, במידה כזו או אחרת, הרי מדובר על מערכת ניטור וניתוח האתרים הנפוצה ביותר בעולם. בתור משתמשי גוגל אנליטיקס, מאוד יכול להיות שכבר נחשפתם לממשק החדש של המערכת שהושק באוקטובר 2013, עם תפריטי ניווט חדשים, יכולות חדשות ושינויים מבניים באופן בו המערכת מציגה נתונים.

במדריך זה נתמקד בשינויים החדשים לממשק Google Analytics, נסקור כלים חדשים ונפרט לגבי היכולות של המערכת המשודרגת. הממשק החדש נקרא Universal Analytics – אנליטיקס אוניברסאלי.

השינויים במראה ופריסת המערכת

המערכת של גוגל אנליטיקס הפכה בשינוי לרספונסיבית, הכוונה שהיא מתאימה את עצמה לכל פלטפורמה שניגשים אליה ממנה – מחשב רגיל או נייד, סמארטפון, טאבלט.

 

 

עיצוב חדש ורספונסיבי למערכת גוגל אנליטיקס

 

 

העמוד הראשי של מנהל המערכת (ADMIN), לאחר ההתחברות לחשבון שלכם שונה אף הוא וכולל כעת חלוקה לשלושה מקטעים: חשבון, נכס ופרופיל. חלוקה זו עושה סדר במערכת ומאפשרת למשל לערוך את כל הגדרות החשבון בצורה נוחה ונגישה – כולל שינויים יעילים מאוד בניהול המשתמשים וההרשאות, לעדכן פרטים שונים לגבי האתר שלכם (נכס) והקוד של גוגל אנליטיקס. מקטע ה"פרופיל" נוגע להיבטי תצוגה של המערכת.

 

 

 

 

שינוי ויזואלי נוסף שמאוד משפר את העבודה בממשק גוגל אנליטיקס הוא הפילוחים (Segments) תחת אפשרויות הדיווח – שאליהן מגיעים לאחר בחירה במאפיין הרצוי ובתצוגה הרלבנטית בתפריט הדיווח העליון. במקום רשימה מסובכת של פילוחים, כעת הם מופיעים בריבועים נוחים, שניתן להדגיש ולסמן בכוכב עבור פילוחים שמשתמשים בהם הרבה.

 

 

 

 

 

תוספת נוספת ושימושית מאוד היא לחצן בצורה מגבעת אקדמאים, בצד ימין למעלה בממשק העברית. לחיצה כאן תפתח סרטון הדרכה או הסבר כתוב לגבי דו"ח מסוים שבו אתם רוצים לצפות.

 

שינויים בדוחות

 

כמה מהשינויים החשובים והמשמעותיים ביותר במערכת גוגל אנליטיקס החדשה נמצאים בממשק הדיווח. הדו"ח "מקורות תנועה" הפך לדו"ח "רכישה" (Acquisition) והוא מספק מידע מקיף מאוד על מקורות ההגעה של גולשים לאתר – רכישת לקוחות כפי שגוגל קוראים לתהליך כעת. דו"ח "תוכן" השתנה ונקרא כעת "התנהגות" (Behavior).

 

שני דוחות בעלי שמות חדשים ויכולות משופרות

 

 

 

בדו"ח רכישה תוכלו לראות את מקורות התנועה לאתר שלכם, בחלוקה לכל התנועה, קמפיינים, לפי מילות מפתח רגילות או ממומנות וכל יתר האפשרויות הישנות תחת דו"ח מקורות התנועה. בדו"ח ההתנהגות נוספו אפשרויות כגון זרימת התנהגות גולשים וזרימת אירועים. גם לדוחות אחרים, שנותרו עם אותם שמות, גוגל הוסיפו יכולות דיווח חדשות – למשל אפשרויות מגוונות תחת דוחות ההמרות.

באופן כללי, השינויים בממשק הדוחות של גוגל אנליטיקס עשויים להיות קצת קשים להבנה בתחילה, אך הם בהחלט חיוביים ומספקים הרבה יותר אפשרויות לנתח ולהבין את פעילות האתר שלכם והתנהגות הגולשים. המערכת מאפשרת כיום ניתוח יעיל יותר של המרות, מקורות תנועה ויעדים שונים.

 

דיווח Analytics ABC חדש

 

שינוי משמעותי נוסף הוא שיטת האנליטיקס ABC, כאשר מדובר על ראשי תיבות של מעגל הכולל רכישה, התנהגות ולבסוף המרה – כיצד המבקרים הגיעו לאתר, כיצד הם התנהגו באתר וכיצד נוצרו המרות באתר. תחת שיטת דיווח חדשה זו, חלק מהדוחות במערכת החדשה של גוגל אנליטיקס מוצגים בחלוקה הזו של מעגל ה-ABC. כאשר המטרה היא לנתח את תפקוד האתר והגולשים ולגבש אסטרטגיה אינטרנטית מוצלחת יותר המובילה ליותר גולשים ויותר המרות.

 

 

ערוצי רכישת גולשים לאתר ותצוגה לפי מעגל ה-ABC החדש

 

 

 

 


באופן כללי, במערכת החדשה של גוגל אנליטיקס, גוגל מדגישים ביתר שאת את התפישה שלהם לגבי הטכניקה האופטימאלית לניתוח ביצועים של אתר: הגדרת המטרות העסקיות, זיהוי וקביעת אסטרטגיות וטקטיקות, בחירת מדדי הביצוע המרכזיים, בחירת פילוחים לניתוח ומעקב ובחירת יעדים ומטרות.

 

 

 

 

 

מידע דמוגרפי משופר

 

המערכת החדשה של גוגל אנליטיקס אוספת נתונים מקבצי Cookies של צד שלישי דרך פלטפורמת הפרסום דאבל קליק מבית גוגל. זה מאפשר לקבל דוחות מקיפים מאוד עם נתונים דמוגרפיים לגבי הגולשים שמגיעים לאתר שלכם – מין, גיל, תחומי עניין וכן הלאה. לנתונים דמוגרפיים אלו ניתן להגיע תחת הדו"ח בעל אותו השם באפשרויות של דו"ח "קהל" (Audience). חשוב לציין כי על מנת ליהנות מנתונים אלו יש להפעיל את הכלי הזה דרך ביצוע השינויים הרלבנטיים לקוד האנליטיקס שלכם.

 

 

 

בחירת הדו"ח הדמוגרפי

 

 

 

 

ניתוח אירועים משופר ויעיל יותר – מנהל תגיות ומעקב אירועים אוטומטי

 

אם בעבר על מנת לעקוב אחר אירועים שונים באתר – הפעלת כפתור, הפעלת סרטון וידאו וכיוצא באלו – היה צורך להכניס לעמודים השונים באתר קוד ספציפי, הכלי החדש של מעקב אירועים אוטומטי (Auto Event Tracking) מבטל את הצורך ביישום קוד HTML או JavaScript להגדרת מעקב האירועים. היכולת היעילה והמשודרגת הזו נעזרת גם במנהל התגיות (Tag Manager) של המערכת. יש להטמיע בצורה חד פעמית את "מקליט האירועים" (Event Listener) ולרשום את האירועים הרלבנטיים למעקב במנהל התגיות. הנה סרטון שמסביר טוב את העניין הזה: http://www.youtube.com/watch?v=vli0AtMTuQA

 

 

לסיכום: המערכת החדשה של גוגל אנליטיקס באמת כוללת כמה וכמה שינויים קוסמטיים ותפעוליים חשובים. השינויים בהחלט משפרים את המערכת וכדאי לעבור להשתמש בהם בהקדם. יש עוד שינויים ושיפורים ביכולות של המערכת, כאשר גוגל עצמם מציעים קורס גוגל אנליטיקס מקוון וחינמי לחלוטין על השימוש במערכת האנליטיקן, כולל כל הכלים החדשים והיכולות המשופרות.

 

 

חדשות קידום אתרים

 

 

קידום אתרים הוא עסק המחייב אותנו להישאר תמיד עם האצבע על הדופק. מצמצנו לרגע ופתאום נשארנו מאחור כשכולם מדברים על "הדבר החם הבא". לשם כך נועדו אתרי חדשות קידום אתרים או בלוג קידום אתרים, שמטרתם לעדכן אותנו בזמן אמת בכל המתרחש בתחום.

במדריך הבא ריכזנו עבורכם את מיטב האתרים המציגים את התגליות האחרונות, ההמצאות העכשוויות, המאמרים החשובים והכלים החדשים ביותר.   

 

המתרחש בעולם מנועי החיפוש
searchengineland.com


אתר חדשות קידום אתרים מתקדם ומפורט ואחד המובילים בתחום. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הכי עדכני אודות פיתוחי SEO ומדיה חברתית וכן, חדשות קידום אתרים חשובות כגון, המערכות החדשות של Google analyze וההצהרה האחרונה של חברת לינקדין.

 

 

 

 

באתר נמצא גם בלוג קידום אתרים של מיטב המומחים עם עצות וטיפים חשובים כמו איך לבחור חברת קידום מתאימה, כיצד לפצל את תקציב הפרסום ואסטרטגיות יעילות לשיווק בפייסבוק.

 

 

מה מאט היה אומר על זה
www.mattcutts.com/blog


בלוג קידום אתרים מצוין אשר הפך לשם דבר בכל הקשור לנושא חדשות קידום אתרים ובמיוחד גדג'טים והמצאות חדשות. גם כאשר מאט גולש לפסים אישיים ומתחיל לדבר על חייו שלו, הוא תמיד יוצא עם תובנות משכילות שיכולות להועיל לכולנו, כמו הפוסט האחרון שלו בנושא – מה למדתי בזמן שניסיתי לעשות הפסקה מהאינטרנט.

 

 

 

 

בלוג קידום אתרים שכזה הופך מוצלח לא רק בזכות המומחיות של הכותב בתחום, אלא גם בזכות הפנייה לקהל רחב (ולא רק למקדמים מקצועיים) והדרכה צמודה באמצעות סרטי וידאו.

 

 

הבלוג של גוגל
googlewebmastercentral.blogspot.co.il


בלוג קידום אתרים רשמי מבית היוצר של חברת גוגל. כאן תמצאו את כל המידע על הכלים החדשים, הפיתוחים האחרונים והמערכות הכי מעודכנות שיש לחברה המובילה בשוק מנועי החיפוש להציע לכם. כל הקשור לנושא חדשות קידום אתרים מטעם גוגל הוא משהו שאנחנו כמקדמי אתרים תמיד צריכים לדעת. מקדמים מתחילים יוכלו להיעזר בסרטוני ההדרכה המצוינים שמטרתם לסייע להוציא את המיטב מכלי קידום האתרים הקיימים.

 

 

 

 

הכי חשוב שתדעו
www.seo-news.com


אם אתם מחפשים אסטרטגיות מקוריות ודרכים יצירתיות לקדם אתר, זה המקום בשבילכם. אתר מפורט עם מאמרים מצוינים וכתבות מפורטות שילמדו אתכם מה כדאי ומה אסור לעשות בכדי לסייע לאתר שלכם להתקדם מעלה בחיפוש גוגל או בינג. בין השאר עוסקות הרשימות בטעויות נפוצות בכתיבת בלוג, כיצד למשוך אנשים לדומיין, דרכים קלות וחינמיות לעיצוב הגרפיקה של האתר, טיפים לשיווק ברשתות, פיתוח אפליקציות חברתיות ועוד רבים אחרים.

 

 

 

 

מקדמי אתרים מקצועיים יודעים לקחת בחשבון את העדכונים של גוגל (פנדה ב-2011 ופינגווין ב-2012) אשר שינו לחלוטין את דירוג האתרים במנוע החיפוש וכאן תוכלו למצוא הסברים ותחזיות לגבי העדכונים הבאים.

 

 


 

אם ברצונכם להישאר מעודכנים, תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל פעם בשבוע לדואר האלקטרוני ידיעון מפורט עם חדשות קידום אתרים עכשוויות. בלוג קידום אתרים מטעם מייסד האתר ופורום משתמשים תוסס זמינים גם הם לעיונכם.

 

 

עומדים על המשמר
searchenginewatch.com


כל המאמרים הכי חשובים שאתם פשוט חייבים לקרוא נמצאים באתר חדשות קידום אתרים זה. אתרים שכאלה מתאימים בעיקר למקדמי אתרים מומחים שכבר נמצאים מספר שנים בתחום ומכירים את הכלים הבסיסים. האתר שם דגש גם על קידום אתרים באמצעות טלפונים סלולריים והרבה כתבות עוסקות באופן היעיל ביותר לנצל את המכשירים המתוחכמים לטובתנו. גם קידום אתרים באמצעות חשבון טוויטר נמצא כאן כמעט תמיד על סדר היום, כמו גם ניתוח נתונים של אתרים קיימים.

 

 

 

 

במדריך זה סקרנו את האתרים המרכזיים העוסקים בכל מה שחדש בתחום קידום אתרים ברשת. עדכונים נוספים (ובעברית) תוכלו למצוא גם במדריכים שלנו באתר לחץ-כאן.

 

 

יצירת פרופיל עסקי בפייסבוק

אתר אינטרנט מוצלח הוא חלק בלתי נפרד משיווק העסק. יצירת תנועה של משתמשים רבים אל האתר היא חלק חשוב בתהליך הקידום ודרך מצוינת לייצר תנועה אל האתר היא יצירת פרופיל עסקי ב-Facebook.

 

כל אחד יכול לפתוח פרופיל עסקי בכמה צעדים פשוטים ולהשתמש בו כדי להגדיל אחוזי המרה ולמשוך עוד לקוחות אל המטרה. במדריך זה תלמדו איך ליצור את הפרופיל העסקי שלכם בפייסבוק.

 

1.התחברות לאתר - כצעד ראשון יש להתחבר אל חשבון ה-Facebook שממנו תנהלו את העמוד, ולגלוש לכתובת http://www.facebook.com/pages/create.php.

2. בחירת סוג העסק – בחרו בסוג העסק מתוך הרשימה הקיימת. שימו לב לבחור בקטגוריה שמתארת את טיב העסק בצורה הקרובה ביותר.

 

 

פרופיל עסקי בפייסבוק1

 

 

 

3. פרטי העסק – מלאו פרטים אודות העסק כמו שם, מיקום ומספר הטלפון. סמנו V  ליד I Agree כדי לאשר את תנאי השימוש. לסיום לחצו על כפתור התחל בחלון.

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 2

 

 

4. הגדרת תמונת פרופיל - בשלב זה תתבקשו לבחור את תמונות הפרופיל שתייצג את העמוד העסקי. תוכלו לבחור בתמונה קיימת מהאינטרנט או להעלות תמונה חדשה. מומלץ להשתמש בתמונה מקורית הרלוונטית לעסק שלכם ולא סתם תמונה מהאינטרנט.

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 3

 

 

5. מידע אודות העסק - רשמו תיאור קצר אודות העסק. כתיבה טובה כאן היא הכרח. מידע זה יוצג למבקרי העמוד כך שכדאי לציין את כתובת אתר האינטרנט של העסק במידה וישנו.

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 4

 

6. בחירת כתובת העמוד – ברגע שתבחרו לא תוכלו לשנות אז תחשבו טוב. בחרו את כתובת הפרופיל העסקי שלכם. מבנה הכתובת: הכתובת שנבחרהwww.facebook.com/

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 5

 

7. אפשרויות ניהול העמוד – כעת תראו את אפשרויות ניהול העמוד בחלקו העליון של העמוד. ניתן להזמין משתמשים מתוך רשימת החברים לצפייה בעמוד, לשתף אותו על הקיר, ולצפות בתגובות המשתמשים ונתוני כניסות העמוד.

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 6

 

8. אפשרויות עריכה ויצירת תוכן – בחלקו התחתון של העמוד תמצאו את אפשרויות העריכה; אפשר לשנות את תמונת הפרופיל, תמונת הנושא ושאר הפרטים המוצגים למשתמשים. בנוסף, ניתן לעדכן סטטוס הקורא לאינטראקציה, להוסיף תמונות וסרטונים של המוצר, וליצור אירועים שיוצגו לפני כל המבקרים בעמוד.

 

פרופיל עסקי בפייסבוק 7

 

 

פרופיל עסקי באתרFacebook  יכול לתת מענה מעולה בקישור בין האתר או העסק אל המשתמשים עצמם. אתם מקבלים את היכולת לנהל דו שיח בלתי אמצעי עם המשתמשים, לקבל מהם פידבק אודות פעילות העסק ולא פחות חשוב מכך, נותן לכם את היכולת לטפל בכל תלונה באופן אישי.

 


כשכל האפשרויות הייחודיות האלה ניתנות לנו ללא תשלום אין שום סיבה שלא ליצור פרופיל עסקי ולהוסיף אותו לרשימת כלי השיווק שלכם.