עיצוב לדפי נחיתה

מאת  |

 

 

בניתם אתר לעסק שלכם והתחלתם לעבוד על הקידום שלו בגוגל? במסגרת תהליכי שיווק וקידום העסק ברשת האינטרנט, אחד הכלים המועדפים שנותנים תפוקה יעילה ומיידית הוא בניית דף נחיתה.  זהו תהליך אשר מצריך מחשבה ותכנון בטרם יוצאים לדרך. המטרה היא ברורה : דף נחיתה צריך לגרום לגולש להישאר עוד כמה שניות בדף, זמן מספיק על מנת שיענה לקריאה לפעולה וישאיר פרטים, על מנת שתוכלו ליצור עימו קשר ולייצר עסקת מכירה של המוצר או השירותים שאתם מציעים בפועל. חלק נכבד מהחשיבה כולל עיצוב גרפי של הדף. כדאי לדעת, כי עיצוב דפי נחיתה הוא מהלך קריטי אשר ההחלטות בו יכולות להשפיע על הצלחת הדף לכאן או לכאן, ולכן יש לפעול בהתאם ולעצב את הדף בצורה מקצועית .
    
מדוע עיצוב לדפי נחיתה משפיע כל כך על הצלחת הדף ?


משום שכמו בכל מערכת יחסים, הרושם הראשוני שאתם משאירים הוא הקובע בסופו של יום. וכשהגולש האקראי מגיע לדף הנחיתה שלכם, הוא סוקר עם עיניו את הדף במהירות רבה (לגולשים כיום אין סבלנות להישאר זמן רב בכל דף ודף שהם גולשים אליו). אם העיצוב לא ימשוך אותו, הוא יצא משם מהר מאוד, ואולי יגיע למתחרים שלכם ויבצע דרכם את הרכישה, חלילה. מעבר לכותרת השיווקית אשר תלכוד את הגולש כשהוא יקרא אותה, העיצוב הגרפי ילכוד את עיניו ואת נפשו בתהליכים בלתי מודעים וצריך להשאיר אותו עוד כמה שניות בדף .

 

איך לדאוג לעיצוב טוב לדפי נחיתה ?


חשוב להדגיש כי דף נחיתה צריך לכלול מספר אלמנטים חשובים ואלה העיקריים שבהם:

 

• האווירה שהדף מקרין נקבעת על ידי העיצוב.
• התאמת הצבעים והגופן של הטקסט למסר השיווקי.
• התאמת הצבע של האתר כולו למוצר או השירות.
• אחידות בין עיצוב דף הנחיתה לבין עיצוב האתר ודף הפייסבוק.

 

כדי להגיע לתוצאה מרבית בעת עיצוב לדפי נחיתה, יש לפנות למעצב או לעשות זאת אופן אישי בעזרת פלטפורמות מיוחדות. פלטפורמה איכותית לשם עיצוב לדפי נחיתה תאפשר לכם לקבוע את סוג וגודל הגופן, להתאים את כפתור ההנעה לפעולה לשאר הדף ולקבוע את המיקום שלו, להחדיר תמונות איכותיות ואף סרטי וידאו. תוכלו לקבוע בעצמכם מה יהיה ה-Look and Feel של דף הנחיתה שלכם ולשנות את העיצוב אם תחפצו בכך.
פלטפורמות לשם עיצוב לדפי נחיתה מאפשרות לכם לעצב כל גרסה של דף הנחיתה באופן שונה ולתרום כך להצלחתם.

 

 

נקרא 6402 פעמים שונה ב 04 דצמ
תן ציון למדריך זה
(0 votes)

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין