גוגל מקומות

מאת  |

גוגל מקומות

 

 

יש לכם עסק ואתם רוצים לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות? מעוניינים לנצל את הפלטפורמה המתקדמת של גוגל – "גוגל מקומות" (Google Places) ורוצים לדעת איך עושים זאת נכון? אם כן, המדריך הבא, יעזור לכם לעשות זאת בכמה צעדים מהירים ובעיקר יחשוף בפניכם את אחד השירותים האחרונים של גוגל, שתופסים תאוצה רבה לאחרונה ומשמשים ככלי יעיל במיוחד לבעלי העסקים השונים. אז, קדימה, קראו את המדריך הבא וצאו לדרך:

 

 

גוגל מקומות - התחברות

 

 

הכירו את השירות החדש של גוגל – גוגל מקומות. המקום הנכון לכל בעלי העסקים לחשוף את העסק שלהם. כדי להירשם לשירות, לחצו כאן.
ועכשיו, הנה שלבי ההרשמה לשירות:


1 .לאחר שהקשתם את כתובת האימייל והסיסמא שלכם, תוכלו להתחיל בתהליך ההרשמה. בשלב הראשון, כדי לוודא שאינכם רשומים עדיין לשרות (בדיקה ראשונית שמבצעת גוגל), הקישו את מספר הטלפון של העסק שלכם, כולל הקידומת ואת שם המדינה, שבה נמצא העסק עצמו.

 

 

 

2. עתה, לאחר פרטיכם הראשוניים, תוכלו להתחיל באופן רשמי בתהליך ההרשמה, שאורך דקות ספורות בלבד. בעמוד שייפתח לפניכם, הקישו את כתובת העסק (מדינה, עיר, רחוב ומספר הבית וכן את כל הפרטים הרלוונטיים הנוספים, הקשורים במיקומו). בצידו של העמוד תופיע מפת גוגל, המסמנת ישירות עליה את מיקומו המדויק של העסק שלכם, בהתאם לפרטים שמסרתם.

 

 

 

 

3. שלב ההרשמה הבא יצריך ממכם פרטים נוספים, הקשורים לעסק עצמו, כמו ימי ושעות הפתיחה.

 

 

 

 

4. עכשיו, עליכם לבחור, מבין האפשרויות המוצגות, מהן דרכי התשלום המקובלות בעסק שלכם. ובמידה ותרצו לצרף גם לעמוד גוגל מקומות שלכם קטעי וידאו או תמונות, זה המקום לעשות זאת (להעלות קבצים ישירות מהמחשב או ממקור אחר). לידיעתכם, ככל שתהפכו את עמוד העסק שלכם בגוגל מקומות למעניין וצבעוני יותר (ככל שתוסיפו תמונות וקטעי וידאו) כך גוגל יקדם אתכם ברשימת העסקים הרלוונטיים ואתם, כבעלי עסק, תחשפו יותר ויותר.

 

 

 

 

 

 

5. השלב הבא הוא שלב חשוב מאד בתהליך ההרשמה. בשלב זה גוגל מיידעת אתכם שישלח אליכם קוד באמצעות הדואר (במעטפה), קוד שיאפשר לכם להשלים באופן מלא את תהליך ההרשמה. בעמוד זה תופיע גם הכתובת שציינת עבור העסק שלכם, כתובת שאליה יישלח הקוד.

 

 

 

 

6. זהו העמוד האחרון של תהליך ההרשמה, המסכם את פרטי העסק שלכם, כפי שמסרתם אותו לאורך השלבים המצורפים.

 

 

 

 

 

7. עתה סיימתם את תהליך ההרשמה לגוגל מקומות. גוגל תשלח לכם, כאמור, את הקוד הרלוונטי, שיאפשר לכם להשלים את התהליך ולהיחשף באופן מלא, בהתאם לפרטי העסק שלכם.

 

 

 

 

8. זהו עמוד הפעלת השירות, אותו תפגשו רק לאחר קבלת הקוד בדואר והוא זה שיפעיל את שירות גוגל מקומות עבורכם.זוהי הזדמנות מצוינת עבורכם, ובעיקר עבור העסק שלכם, לנצל את הטכנולוגיות המתקדמות ואת כוחה הרב של הרשת לאפשר חשיפה רבה ושימוש באמצעים המושכים תשומת לב רבה, ובו זמנית גם יעילים מאד ללקוח עצמו. לתחילת התהליך ומעבר ל- Google Places לחצו כאן.

 

1.      שלב ההרשמה הבא יצריך ממכם פרטים נוספים, הקשורים לעסק עצמו, כמו ימי ושעות הפתיחה.

נקרא 2715 פעמים שונה ב 20 פבר
תן ציון למדריך זה
(2 votes)

השאר תגובה

אנא מלא את כל השדות המסומנים בכוכבית (*). קוד HTML אינו זמין